logo
logo
Urz膮d Gminy » Pracownicy
Stanowiska pracy w Urz臋dzie Gminy Latowicz



P A R T E R:

KASA URZ臉DU GMINY
tel. 25 752 10 80,90 w. 23, pok. nr 3
Janina Broda | e-mail:j-broda@gmina-latowicz.pl

KONSERWATOR SIECI WODOCI膭GOWEJ
tel. 25 752 10 80,90 w. 23, pok. nr 3
Jerzy Gajowniczek | e-mail: j-gajowniczek@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. WYMIARU PODATK脫W I OP艁AT
tel. 25 752 10 80,90 w. 24, pok. nr 4
Hanna Gajowniczek | e-mail: h-gajowniczek@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. KSI臉GOWO艢CI PODATKOWEJ
tel. 25 752 10 80,90 w. 24, pok. nr 4
Krystyna Pi臋tka | e-mail: k-pietka@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. PODATK脫W I FINANS脫W
tel. 25 752 10 80,90 w. 24, pok. nr 4
Gra偶yna Sadowska | e-mail: g-sadowska@gmina-latowicz.pl

URZ膭D STANU CYWILNEGO, EWIDENCJA LUDNO艢CI, DOWODY OSOBISTE
tel. 25 752 10 80,90 w. 26, pok. nr 6
Hanna Kopa | e-mail: h-kopa@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. KADR, O艢WIATY, KULTURY, OCHRONY ZDROWIA
tel. 25 752 10 80,90 w. 27, pok. nr 7
Wies艂awa Proczka | e-mail: w-proczka@gmina-latowicz.pl


P I 臉 T R O:

STANOWISKA DS. KSI臉GOWO艢CI BUD呕ETOWEJ
tel. 25 752 10 80,90 w. 10, pok. nr 10
tel. 25 752 10 80,90 w. 19, pok. nr 9
Halina Gryglas | e-mail: h-gryglas@gmina-latowicz.pl
El偶bieta Strzelec | e-mail: e-strzelec@gmina-latowicz.pl
Anna Strzelec | e-mail: a-strzelec@gmina-latowicz.pl

KANCELARIA URZ臉DU GMINY ORAZ BIURO RADY GMINY
tel. 25 752 10 80,90 w. 11, pok. nr 11
Przemys艂aw Wr贸bel | e-mail: p-wrobel@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, ZAM脫WIE艃 PUBLICZNYCH, INWESTYCJI
tel. 25 752 10 80,90 w. 15, pok. nr 15
Tadeusz Nowicki | e-mail: t-nowicki@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. ROZWOJU GOSPODARCZEGO GMINY, 艢RODK脫W UE I INNYCH 艢RODK脫W POZABUD呕ETOWYCH
tel. 25 752 10 80,90 w. 15, pok. nr 15
Grzegorz So膰ko | e-mail: g-socko@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. DZIA艁ALNO艢CI GOSPODARCZEJ , SPRAW WOJSKOWYCH I O.C, OCHRONY P. PO呕
tel. 25 752 10 80,90 w. 16 pok. nr 16
Krzysztof Bor贸wek | e-mail: k-borowek@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ ORAZ DR脫G
tel. 25 752 10 80,90 w. 16, pok. nr 16
Pawe艂 Duszy艅ski | e-mail: p-duszy艅ski@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. GOSPODARKI NIERUCHOMO艢CIAMI, ROLNICTWA, LE艢NICTWA, ROZGRANICZENIA NIERUCHOMO艢CI
tel. 25 752 10 80,90 w. 17, pok. nr 17
El偶bieta Ca艂ka | e-mail: e-calka@gmina-latowicz.pl

STANOWISKO DS. OCHRONY 艢RODOWISKA
tel. 25 752 10 80,90 w. 17, pok. nr 17
Sylwia S艂omczy艅ska | e-mail: s-slomczynska@gmina-latowicz.pl

Autor : insp.ds. Rady Gminy i organizacji
Zredagowa艂(a) : Przemys艂aw Wr贸bel
Data wprowadzenia : 2011-07-28 13:39:33
Data ostatniej modyfikacji : 22.04.2015 08:23
Liczba wy艣wietle艅 : 1707

Redaktor  Data modyfikacji 
Przemys艂aw Wr贸bel  14.03.2012 12:33poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  14.03.2012 12:28poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  14.03.2012 12:21poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  01.08.2011 14:55poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 14:06poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 14:02poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 13:52poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 13:45poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 13:43poka偶 t膮 wersj臋
Przemys艂aw Wr贸bel  28.07.2011 13:39poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 2151035