Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

P A R T E R: 

KASA URZĘDU GMINY 
tel. 25 752 10 90 w. 23, pok. nr 3 
Janina Broda | e-mail:j-broda@gmina-latowicz.pl 

KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWEJ 
tel. 25 752 10 90 w. 23, pok. nr 3 
Jerzy Gajowniczek | e-mail: j-gajowniczek@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. WYMIARU PODATKÓW I OPŁAT 
tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr 4 
Hanna Gajowniczek | e-mail: h-gajowniczek@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ 
tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr 4 
Krystyna Piętka | e-mail: k-pietka@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. PODATKÓW I FINANSÓW 
tel. 25 752 10 90 w. 24, pok. nr 4 
Grażyna Sadowska | e-mail: g-sadowska@gmina-latowicz.pl 

URZĄD STANU CYWILNEGO, EWIDENCJA LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE 
tel. 25 752 10 90 w. 26, pok. nr 6 
Hanna Kopa | e-mail: h-kopa@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. KADR, OŚWIATY, KULTURY, OCHRONY ZDROWIA 
tel. 25 752 10 90 w. 27, pok. nr 7 
Wiesława Proczka | e-mail: w-proczka@gmina-latowicz.pl 


P I Ę T R O: 

STANOWISKA DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ 
tel. 25 752 10 90 w. 10, pok. nr 10 
tel. 25 752 10 90 w. 19, pok. nr 9 
Halina Gryglas | e-mail: h-gryglas@gmina-latowicz.pl 
Elżbieta Strzelec | e-mail: e-strzelec@gmina-latowicz.pl 

KANCELARIA URZĘDU GMINY ORAZ BIURO RADY GMINY 
tel. 25 752 10 90 w. 11, pok. nr 11 
Przemysław Wróbel | e-mail: p-wrobel@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, INWESTYCJI 
tel. 25 752 10 90 w. 15, pok. nr 15 
Tadeusz Nowicki | e-mail: t-nowicki@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. ROZWOJU GOSPODARCZEGO GMINY, ŚRODKÓW UE I INNYCH ŚRODKÓW POZABUDŻETOWYCH 
tel. 25 752 10 90 w. 15, pok. nr 15 
Grzegorz Soćko | e-mail: g-socko@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ , SPRAW WOJSKOWYCH I O.C, OCHRONY P. POŻ 
tel. 25 752 10 90 w. 16 pok. nr 16 
Krzysztof Borówek | e-mail: k-borowek@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ ORAZ DRÓG 
tel. 25 752 10 90 w. 16, pok. nr 16 
Paweł Duszyński | e-mail: p-duszyński@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ROLNICTWA, LEŚNICTWA, ROZGRANICZENIA NIERUCHOMOŚCI 
tel. 25 752 10 90 w. 17, pok. nr 17 
Elżbieta Całka | e-mail: e-calka@gmina-latowicz.pl 

STANOWISKO DS. OCHRONY ŚRODOWISKA 
tel. 25 752 10 90 w. 17, pok. nr 17 
Sylwia Słomczyńska | e-mail: s-slomczynska@gmina-latowicz.pl 

 

STANOWISKO DS. INFORMATYZACJI 
tel. 25 752 10 90 w. 14, pok. nr 14
Arkadiusz Reda | e-mail: a-reda@gmina-latowicz.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 272
Podmiot udostępniający: BIP Latowicz
Nazwa dokumentu: Pracownicy
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Arkadiusz Reda
Osoba, która udostępnia informację: Arkadiusz Reda
Data wytworzenia informacji: 13.12.2018
Data udostępnienia informacji: 19.03.2019 13:13:07
Data ostatniej aktualizacji: 19.03.2019 13:15:33
Rejestr zmian